Ranking Internetowych Kantorów

Kantor internetowy

1. Kantor.pl

Kantor.pl to najdłużej działający na rynku kantor internetowy. Funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 16 lat. Posiada całodobowy dostęp do rynku walutowego, wymiana pieniędzy trwa przez więc 24h/7, a poprzez najtańsze notowania pozwala na realne oszczędności.

Kantor wymiany walut

2. Konik-Online.pl

Konik-Online.pl to nowoczesny kantor internetowy, który zrewolucjonizował rynek wymiany walut. Dzięki minimalnym kosztom obsługi transakcji Konik-Online.pl umożliwia wymianę pieniędzy po kursach, o wiele korzystniejszych niż w bankach czy kantorach stacjonarnych. Tym samym zapewnia zysk na poziomie 8% w porównaniu do powyższych instytucji.

Kantor Online

3. DobryKantor.pl

DobryKantor.pl to pięciogwiazdkowy kantor internetowej wymiany walut. Gwarantuje bezpieczne transakcje oraz przelewy zagraniczne w najatrakcyjniejszej ofercie na rynku. To solidny i godny zaufania partner biznesowy działający na rynku finansowym już od 2012 roku.

Internetowy Kantor

4. KantorEkspert.pl

KantorEkspert.pl to internetowy kantor wymiany walut łączący w sobie tradycję, doświadczenie, rzetelność i nowoczesne rozwiązania. Znając potrzeby klientów, oferuje korzystne kursy, a prosty i intuicyjny system zapewnia szybkie transakcje walutowe. Działa na rynku od 2014 roku.

Wymiana waluty online

5. KantorInternetowy.pl

KantorInternetowy.pl to internetowa platforma wymiany walut, któej misją jest bezpieczeństwo dokonywanych transakcji i szybkość działania. Podstawą oferowaną klientowi jest oszczędność czasu i pieniędzy. Działa na rynku od ponad 10 lat.

Wymiana Walut

6. Nordiqa.com

NORDIQA.com to kantor Internetowy specjalizujący się w wymianie walut skandynawskich po najlepszych na rynku kursach. Oprócz korony norweskiej (NOK), szwedzkiej (SEK) i duńskiej (DKK), wymienisz tu: euro (EUR), dolara amerykańskiego (USD), funta szterlinga (GBP) oraz franka szwajcarskiego (CHF). Działa na rynku finansowym nieprzerwanie już od 2012 roku.

DobryKantor.pl
KantorEkspert.pl
Kantor.pl

Najnowsze wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter

Otrzymuj świeże informacje na temat wymiany walut online i kantorów internetowych..